loy

loy

spidermen.bsky.social

i tried to look for the best in the worst ela/she

👤 Joined on 11 July 2023

94

Followers

62

Following

1479

Total Posts

📜 Kullanıcı Geçmişi

  • 11 Tem 2023, 00:57
    🎉 Bluesky'e katıldı - İlk kullanıcı adı: @impulse.bsky.social
  • 11 Tem 2023, 01:03
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @impulse.bsky.social → @spidermen.bsky.social
  • 18 Eki 2023, 01:24
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @spidermen.bsky.social → @aranhaverso.bsky.social
  • 18 Eki 2023, 01:24
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @aranhaverso.bsky.social → @spidermen.bsky.social
  • 13 Kas 2023, 00:05
    🔄 Profil bilgileri güncellendi
  • 07 Nis 2024, 22:42
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @spidermen.bsky.social → @aranhaverso.bsky.social
  • 07 Nis 2024, 22:42
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @aranhaverso.bsky.social → @spidermen.bsky.social
  • 31 Ağu 2024, 00:12
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @spidermen.bsky.social → @heungminson.bsky.social
  • 31 Ağu 2024, 00:12
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @heungminson.bsky.social → @spidermen.bsky.social

🚫 Blokladığı Kullanıcılar

❤️ Beğendiği Gönderiler

K
03 January 2025 22:42

Kapalı içerik

Show Post
K
29 December 2024 01:24

Kapalı içerik

Show Post
K
29 December 2024 01:24

Kapalı içerik

Show Post
K
29 December 2024 01:24

Kapalı içerik

Show Post
K
29 December 2024 01:24

Kapalı içerik

Show Post

Select language

Install App

Install App