faeldritch.bsky.social

Account is deactivated

📜 Kullanıcı Geçmişi

  • 18 Eyl 2023, 22:51
    🎉 Bluesky'e katıldı - İlk kullanıcı adı: @faeldritch.bsky.social
  • 29 Eyl 2023, 06:00
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @faeldritch.bsky.social → @cleanrot.bsky.social
  • 14 Eki 2023, 02:56
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @cleanrot.bsky.social → @kosm.bsky.social
  • 10 Kas 2023, 03:53
    🔄 Profil bilgileri güncellendi
  • 17 Kas 2023, 08:15
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @kosm.bsky.social → @faeldritch.bsky.social
  • 20 Kas 2023, 08:31
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @faeldritch.bsky.social → @furysword.bsky.social
  • 25 Oca 2024, 11:14
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @furysword.bsky.social → @erdleaf.bsky.social
  • 07 Mar 2024, 09:43
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @scythes.bsky.social
  • 07 Mar 2024, 09:50
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scythes.bsky.social → @haloscythe.bsky.social
  • 16 Mar 2024, 05:51
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @haloscythe.bsky.social → @tiche.bsky.social
  • 31 Mar 2024, 03:56
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiche.bsky.social → @kimarisvidar.bsky.social
  • 31 Mar 2024, 04:11
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @kimarisvidar.bsky.social → @mourne.bsky.social
  • 31 Mar 2024, 05:32
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @mourne.bsky.social → @godcorpses.bsky.social
  • 04 Nis 2024, 20:58
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @godcorpses.bsky.social → @elphael.bsky.social
  • 05 Nis 2024, 05:30
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @elphael.bsky.social → @sanguinarix.bsky.social
  • 05 Nis 2024, 06:24
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @sanguinarix.bsky.social → @tiche.bsky.social
  • 07 Nis 2024, 15:38
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiche.bsky.social → @furysword.bsky.social
  • 21 Nis 2024, 12:09
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @furysword.bsky.social → @tiche.bsky.social
  • 25 May 2024, 00:28
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiche.bsky.social → @tiches.bsky.social
  • 25 May 2024, 00:29
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiches.bsky.social → @tiche.bsky.social
  • 25 May 2024, 00:33
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiche.bsky.social → @sjkdbfksjbdfksjb.bsky.social
  • 25 May 2024, 00:33
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @sjkdbfksjbdfksjb.bsky.social → @compcon.bsky.social
  • 30 May 2024, 02:05
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @compcon.bsky.social → @elfilis.bsky.social
  • 13 Haz 2024, 07:14
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @elfilis.bsky.social → @grimaseax.bsky.social
  • 13 Haz 2024, 07:33
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @grimaseax.bsky.social → @einvidar.bsky.social
  • 01 Tem 2024, 14:21
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @einvidar.bsky.social → @eldenie.bsky.social
  • 03 Tem 2024, 04:15
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eldenie.bsky.social → @gloveworts.bsky.social
  • 06 Tem 2024, 15:55
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @gloveworts.bsky.social → @flowercrucible.bsky.social
  • 07 Ağu 2024, 22:15
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @flowercrucible.bsky.social → @manusceles.bsky.social
  • 07 Ağu 2024, 22:20
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @manusceles.bsky.social → @mirandasprayer.bsky.social
  • 07 Ağu 2024, 22:22
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @mirandasprayer.bsky.social → @eldyring.bsky.social
  • 30 Ağu 2024, 23:29
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eldyring.bsky.social → @tiche.bsky.social
  • 05 Eyl 2024, 07:59
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @tiche.bsky.social → @jarsaint.bsky.social
  • 05 Eyl 2024, 08:06
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @jarsaint.bsky.social → @plumpsort.bsky.social
  • 05 Eyl 2024, 08:42
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @plumpsort.bsky.social → @erdleaf.bsky.social
  • 13 Eki 2024, 07:49
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @jarsaint.bsky.social
  • 13 Eki 2024, 07:51
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @jarsaint.bsky.social → @metyr.bsky.social
  • 16 Eki 2024, 23:45
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @metyr.bsky.social → @jarinnards.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 18:26
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @jarinnards.bsky.social → @saintofthebud.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 19:04
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @saintofthebud.bsky.social → @eiglay.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 19:15
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eiglay.bsky.social → @sealedrot.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 19:45
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @sealedrot.bsky.social → @eldyring.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 19:51
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eldyring.bsky.social → @soreseal.bsky.social
  • 20 Eki 2024, 20:03
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @soreseal.bsky.social → @eldyring.bsky.social
  • 22 Eki 2024, 02:53
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eldyring.bsky.social → @soreseal.bsky.social
  • 22 Eki 2024, 03:10
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @soreseal.bsky.social → @piquebone.bsky.social
  • 04 Kas 2024, 01:11
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @piquebone.bsky.social → @scadutree.bsky.social
  • 04 Ara 2024, 05:57
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree.bsky.social → @scadutree2.bsky.social
  • 04 Ara 2024, 05:57
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree2.bsky.social → @erdleaf.bsky.social
  • 06 Ara 2024, 09:50
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @scadutree.bsky.social
  • 05 Şub 2025, 02:32
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree.bsky.social → @livingjar.bsky.social
  • 05 Şub 2025, 02:33
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @livingjar.bsky.social → @erdleaf.bsky.social
  • 08 Şub 2025, 02:23
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @livingjar.bsky.social
  • 08 Şub 2025, 02:42
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @livingjar.bsky.social → @erdleaf.bsky.social
  • 16 Şub 2025, 23:41
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @veileyed.bsky.social
  • 17 Şub 2025, 00:29
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @veileyed.bsky.social → @rot.hunts.monster
  • 18 Şub 2025, 04:19
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @rot.hunts.monster → @velka.from.software
  • 20 Şub 2025, 06:20
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @velka.from.software → @formless.from.software
  • 23 Şub 2025, 01:40
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @formless.from.software → @erdleaf.bsky.social
  • 08 Mar 2025, 00:45
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @erdleaf.bsky.social → @megalostrike.bsky.social
  • 08 Mar 2025, 01:25
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @megalostrike.bsky.social → @lore.seeks.quest
  • 08 Mar 2025, 02:14
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @lore.seeks.quest → @alchemy.from.software
  • 17 Mar 2025, 23:27
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @alchemy.from.software → @scadutree.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 22:46
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree.bsky.social → @faeldy.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 22:46
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @faeldy.bsky.social → @faeldritch.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 22:56
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @faeldritch.bsky.social → @sdfbksjdbfkjbfksfd.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 22:59
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @sdfbksjdbfkjbfksfd.bsky.social → @rebis.from.software
  • 19 Mar 2025, 23:32
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @rebis.from.software → @vidaris.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 23:32
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @vidaris.bsky.social → @bugveld.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 23:33
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @bugveld.bsky.social → @hallowhorn.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 23:36
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @hallowhorn.bsky.social → @spiritshelter.bsky.social
  • 19 Mar 2025, 23:42
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @spiritshelter.bsky.social → @haloscythe.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:23
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @haloscythe.bsky.social → @mirandasprayer.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:27
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @mirandasprayer.bsky.social → @eldingrinf.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:31
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @eldingrinf.bsky.social → @verdigrisdiscus.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:38
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @verdigrisdiscus.bsky.social → @lolthric.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:40
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @lolthric.bsky.social → @remournia.bsky.social
  • 24 Mar 2025, 03:41
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @remournia.bsky.social → @rebis.from.software
  • 25 Mar 2025, 02:36
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @rebis.from.software → @edenical.bsky.social
  • 25 Mar 2025, 02:39
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @edenical.bsky.social → @hallowrot.bsky.social
  • 25 Mar 2025, 03:03
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @hallowrot.bsky.social → @mandragosa.bsky.social
  • 27 Mar 2025, 02:09
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @mandragosa.bsky.social → @soreseal.bsky.social
  • 27 Mar 2025, 03:47
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @soreseal.bsky.social → @rebislike.bsky.social
  • 09 Nis 2025, 00:54
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @rebislike.bsky.social → @malenia.is.severed.fyi
  • 29 Nis 2025, 02:17
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @malenia.is.severed.fyi → @abductorvirgin.bsky.social
  • 13 Haz 2025, 02:15
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @abductorvirgin.bsky.social → @scadutree.bsky.social
  • 05 Tem 2025, 15:43
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree.bsky.social → @abductorvirgin.bsky.social
  • 05 Tem 2025, 15:43
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @abductorvirgin.bsky.social → @scadutree.bsky.social
  • 13 Ağu 2025, 00:27
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadutree.bsky.social → @hguygjhgjhgjhj.bsky.social
  • 13 Ağu 2025, 00:28
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @hguygjhgjhgjhj.bsky.social → @scadu3.bsky.social
  • 26 Eyl 2025, 21:50
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadu3.bsky.social → @elfilins.bsky.social
  • 27 Eyl 2025, 05:44
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @elfilins.bsky.social → @aswgxx.bsky.social
  • 27 Eyl 2025, 12:45
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @aswgxx.bsky.social → @evebrietas.bsky.social
  • 08 Kas 2025, 11:21
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @evebrietas.bsky.social → @valtievel.bsky.social
  • 26 Ara 2025, 21:03
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @valtievel.bsky.social → @dryadflesh.bsky.social
  • 26 Ara 2025, 21:10
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @dryadflesh.bsky.social → @jarmonia.bsky.social
  • 21 Tem 2026, 02:10
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @jarmonia.bsky.social → @scadujar.bsky.social
  • 25 Eyl 2026, 19:23
    ✏️ Kullanıcı adı değişti: @scadujar.bsky.social → @einyvie.bsky.social

Select language

Install App

Install App